Informacja o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż samochodu - dokument Word do pobrania

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie,

ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin,

ogłasza przetarg na sprzedaż Samochodu Volkswagen Transporter.

1. Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:

Podmiot ogłaszający przetarg Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin,

w dniu: 17.01.2024 r. godz. 10.00 - bez udziału oferentów.

2. Przedmiot przetargu, opis, miejsce i termin, w którym można obejrzeć samochód, cena wywoławcza:

Przedmiot przetargu:

Samochód Volkswagen Transporter, osobowy (9 miejsc siedzących)

Pojemność silnika: 1984 cm3,

Rodzaj nadwozia: Kombi

Kolor: srebrny „reflex” metalik

Rodzaj paliwa: olej napędowy

Moc silnika:  (kW) 75

Data pierwszej rejestracji: 28.08.2009r.

Nr rej. LU 7575L

Nr nadwozia: WV2ZZZ7HZ9H145665,

Numer silnika: BRS147601

Rok produkcji: 2009

Stan licznika 418 101 km

Samochód bez aktualnego okresowego badania technicznego.

Samochód  można obejrzeć po uprzednim uzgodnieniu pod numerem telefonu: (81) 724 46 00, przy budynku SPSK Nr 4 w Lublinie, w dniach: 10-12.01.2024 w godzinach  9:00 do 12:00.

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł. Brutto (stawka VAT „zw”).

3. Wymagania jakimi powinna odpowiadać oferta:

Oferta pod rygorem nieważności powinna być sporządzona  w formie pisemnej na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do ogłoszenia i zawierać:

• imię, nazwisko i adres lub nazwę i siedzibę oferenta, telefon kontaktowy;
  • oferowaną cenę;
  • oświadczenia oferenta;

4. Termin,  miejsce i tryb złożenia oferty oraz okres, w którym oferta jest wiążąca:

Ofertę pisemną należy złożyć w siedzibie sprzedającego na 1 piętrze (kancelaria) w SPSK Nr 4 w Lublinie, ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin do dnia 17.01.2024  r. do godz. 9.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta  na zakup Samochodu Volkswagen Transporter  - nie otwierać przed 17.01.2024 r. do godz.10.00".

Oferent pozostaje związany złożoną ofertą przez 21 dni od daty otwarcia ofert.

5. Zastrzeżenie:

Organizatorowi przetargu przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek  z ofert, bez podania przyczyny.

6. Komisja przetargowa odrzuca ofertę, jeżeli:

• została złożona po wyznaczonym terminie, w niewłaściwym miejscu,

• nie zawiera danych i dokumentów, o których mowa w pkt. 3 lub są one niekompletne, nieczytelne lub budzą inną wątpliwość, zaś jej uzupełnienie lub złożenie wyjaśnień mogłoby prowadzić do uznania jej za nową ofertę,

Informację o odrzuceniu oferty komisja przekaże niezwłocznie zainteresowanym oferentom.

7. Wybór oferty i zawarcie umowy:

Komisja wybierze oferenta, który zaoferował najwyższą cenę. W przypadku, gdy co najmniej dwóch oferentów zaoferuje równorzędnie najwyższą cenę, przetarg publiczny będzie kontynuowany w formie aukcji między oferentami – ustnej lub elektronicznej.

Komisja przetargowa zawiadomi oferentów, którzy złożyli równorzędne oferty, o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji.

Komisja dokona wyboru oferty w terminie do 7 dni od dnia złożenia oferty.

Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie do 7 dni od daty wyboru nabywcy. Nabywca zobowiązany jest zapłacić cenę nabycia do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, przelewem na wskazane konto.

Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu przez nabywcę ceny nabycia, z zastrzeżeniem, że brak odbioru w terminie 7 dni od dnia zapłaty (wpływu środków na rachunek SPSK Nr 4 w Lublinie) skutkować będzie naliczeniem opłat z tytułu przechowywania rzeczy zbytej w kwocie 150 zł za każdą rozpoczętą dobę.

Formularz oferty - do pobrania (Word)

Zdjęcia samochodu Volkswagen Transporter