W związku z budową budynku Stacji Hemodializ SPSK Nr 4 w Lublinie w ramach Ponadregionalnego Uniwersyteckiego Centrum Nefrologii i Hemodializ, część terenu zewnętrznego szpitala na czas prowadzenia prac budowlanych zostanie przeorganizowana.

nerkalokalizacja

Nowa lokalizacja Klinicznego Oddziału Sztucznej Nerki (Grafika: Kożuchowski Architekci)

stacjadializ

Nowy budynek Stacji Hemodializ (wizualizacja)

Od strony północnej szpitala w rejonie Izby Przyjęć Planowych (przy Klinicznym Oddziale Nefrologii) zostanie wygrodzony teren budowy, który obejmie również nieznaczną część parkingu szpitala. Miejsca parkingowe w tej lokalizacji zostaną wyłączone z użytkowania na czas prowadzenia prac budowlanych. Wejście do Klinicznego Oddziału Sztucznej Nerki oraz Klinicznego Oddziału Nefrologii dla pacjentów jak również personelu będzie możliwe jedynie od strony Izby Przyjęć Planowych.

plac.jpg

Ruch karetek odjeżdżających z Izby Przyjęć Planowych będzie odbywał się przygotowaną do tych celów drogą tymczasową, która widoczna jest na załączonej grafice.

mapa karetek

Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to sierpień 2023 roku.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.