Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy wieloletniego pracownika Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie Prof. dr hab. n. med. Stanisława Klonowskiego.

Prof. Stanisław Klonowski był twórcą Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej SPSK Nr 4 w Lublinie, wieloletnim zastępcą kierownika tej Kliniki oraz nauczycielem akademickim. Był promotorem wielu prac doktorskich i opiekunem prac habilitacyjnych oraz autorem ponad 100 prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach.

Pogrzeb śp. Profesora Stanisława Klonowskiego odbędzie się w środę 13 marca o godz. 10 na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.

Wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy składają Rodzinie Dyrekcja i Pracownicy SPSK Nr 4 w Lublinie.

Czarna wstążeczka na ciemnym tle