Małymi krokami zbliża się rok akademicki. Każdego roku w październiku Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie wita nową grupę studentów korzystających z oferty dydaktycznej ośrodka. Z myślą o nich Uniwersytet Medyczny w Lublinie będący organem założycielskim SPSK Nr 4 zrealizował serię filmów, które przybliżają przyszłym lekarzom i pielęgniarkom ich wykładowców w otoczeniu szpitalnych przestrzeni i sprzętów.

W kolejnym filmie, który prezentujemy, dr hab. Andrzej Głowniak, prof. Uniwersytetu Medycznego, kardiolog i lekarz kierujący Klinicznym Oddziałem Elektrokardiologii SPSK Nr 4 w Lublinie opowiada o pasji do medycyny i o wyzwaniach, które pokonywał jako student na drodze do wymarzonego zawodu.

Do obejrzenia tego, jak i innych filmów zrealizowanych przez Sekcję Promocji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zachęcamy nie tylko przyszłych studentów, ale i pacjentów SPSK Nr 4 w Lublinie.