Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie informuje, że dnia 28.12.2015 r. zawarł z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Lublinie umowę pożyczki na dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Termomodernizacja budynków A, B i C wraz z łącznikami w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie”. Realizując postanowienia ww. umowy Szpital zawarł w dniu 1 lutego 2016 r. umowę z Przedsiębiorstwem „JUR-AND” Sp. J. Jerzy Kościk, Andrzej Wrona na wykonanie przedmiotowego zadania.

Planowany całkowity koszt zadania (według umowy z firmą JUR-AND): 8 689 474,95 zł

Planowany koszt kwalifikowany (według umowy z WFOŚiGW): 7 168 908,84 zł

Pożyczka z WFOŚiGW na dofinansowanie zadania: 5 735 000,00 zł

SPSK Nr 4 w Lublinie informuje, że dnia 01.04.2016 r. firma „JUR-AND” rozpocznie prace budowlane dotyczące termomodernizacji budynków SPSK Nr 4 w Lublinie. Planowany termin zakończenia prac: 01.06.2017 r.

Zakres robót termomodernizacyjnych:

• docieplenie dachów i stropodachów,
  • docieplenie ścian zewnętrznych,
  • przebudowa instalacji C.O. (Centralne Ogrzewanie),
  • wykonanie instalacji C.W.U. (Ciepłej wody użytkowej) i cyrkulacji,
  • wykonanie instalacji solarnej na budynku C,
  • modernizacja węzła cieplnego,
  • roboty towarzyszące i uzupełniające.