Logo NOWE MAŁE Z TŁEM

Rekrutacja zdalna na stanowisko:

Pielęgniarka Medycyny Pracy

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, Poradnia Medycyny Pracy

Zakres zadań:

  • praca w Poradni Medycyny Pracy,
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników,
  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta,
  • współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz pozostałym personelem medycznym,
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich, a także prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie ochrony zdrowia pracujących,
  • odpowiedzialność i obowiązkowość,
  • sprawna obsługa komputera.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju, szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji.