Logo NOWE MAŁE Z TŁEM

Rekrutacja zdalna na stanowisko:

Pracownik Działu Finansowo-Księgowego

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, Dział Finansowo - Księgowy

Zakres zadań:

  • księgowanie faktur kosztowych i inwestycyjnych,

  • analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych,

  • uzgadnianie rozrachunków i sald,

  • weryfikacja dokumentów pod kątem formalno-rachunkowym,

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca oraz roku,

  • tworzenie dokumentów wewnętrznych na potrzeby rozliczeń podatkowych,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych okresowych i rocznych,

  • współpraca przy tworzeniu planów finansowych i inwestycyjnych, weryfikacja i raportowanie ich realizacji,

  • tworzenie i analiza rezerw,

  • przygotowanie analizy wskaźnikowej,

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby raportowania oraz zamknięcia miesiąca.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowej,

  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i podatków,

  • bardzo dobra znajomość systemu Ms Office, w szczególności Ms Excel,

  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,

  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie,

  • odpowiedzialność, obowiązkowość, terminowość,

  • doskonała organizacja pracy własnej,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • umiejętności analityczne.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych współfinansowanych w ramach PO UE i MZ.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju, szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji.