Logo NOWE MAŁE Z TŁEM

Rekrutacja zdalna na stanowisko:

Pracownik Działu Logistyki

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, Dział Logistyki

Zakres zadań:

- Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z realizacją spraw zaopatrzeniowych, a w szczególności:

  • prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami,

  • sporządzanie zamówień,

  • obsługa systemu elektronicznych zamówień wewnętrznych,

  • przestrzeganie obowiązujących zasad w zakresie postępowania przy udzielaniu zamówień poniżej 130.000,00 zł,

  • sporządzanie dokumentacji zakupów i opisywanie faktur zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,

  • współpraca w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielanie zamówień publicznych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie zaopatrzenia i zakupów,

  • biegła umiejętność obsługi Microsoft Office, w szczególności Excel,

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana znajomość branży medycznej.

Oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem,

  • możliwość rozwoju,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • szkolenia,

  • świadczenia z funduszu socjalnego.