Logo SPSK Nr 4 w Lublinie

Rekrutacja na stanowisko:

Lekarz udzielający świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin

Zakres obowiązków:

Do lekarza należy udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w SPSK Nr 4, w szczególności poprzez:

                • osobiste badanie pacjentów zgłaszających się do SOR-u, podjęcie wraz z zespołem pielęgniarskim odpowiednich procedur medycznych, badań diagnostycznych i ewentualnych zabiegów leczniczych,
                • ustalenie zakresu niezbędnych konsultacji lekarskich, ich zlecenie i dopilnowanie ich przeprowadzenia z zastosowaniem systemu szybkiego powiadomienia,
                • nadzór fachowy nad pacjentem SOR-u do czasu rozstrzygnięcia, co do dalszego trybu postępowania z pacjentem,
                • podjęcie decyzji o dalszym postępowaniu z pacjentem,
                • wystawianie recept zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami określającymi sposób i tryb wystawiania recept, na drukach dostarczonych przez Udzielającego Zamówienie,
                • wystawianie orzeczeń lekarskich, w tym o czasowej niezdolności do pracy, skierowań, zaświadczeń itp. według obowiązujących przepisów,
                • prowadzenie dokumentacji medycznej na zasadach obowiązujących w podmiotach leczniczych, zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnątrzzakładowymi,
                • wydawanie pacjentom opuszczającym SOR: karty informacyjnej z zaleceniami lekarskimi i wpisami konsultantów i odpowiednio - wyników badań,
                • dokonywanie wszystkich czynności związanych z przyjęciem pacjenta i wypisem pacjenta z SOR,
                • ordynowanie leków, wyrobów medycznych i środków pomocniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z uwzględnieniem zasady nie przekraczania granicy koniecznej potrzeby,
                • przestrzeganie zasad tajemnicy zawodowej i obowiązków określonych w ustawie o ochronie danych osobowych,
                • przestrzeganie wewnętrznych regulacji i zarządzeń Dyrektora,
                • ścisła współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i innym personelem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz innych komórek organizacyjnych.

Nasze wymagania:

Lekarz specjalista z medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, anestezjologii i intensywnej terapii, ortopedii i traumatologii, kardiologii

lub alternatywnie

lekarz, który odbył min. 3 lata stażu specjalizacyjnego z jednej z w/w specjalności z pozytywną opinią Lekarza Kierującego SOR lub bezpośredniego przełożonego

lekarz systemu, który odbywa staż specjalizacyjny z medycyny ratunkowej z pozytywną opinią Lekarza Kierującego SOR lub bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Udzielanie świadczeń w systemie całodobowym w dni robocze, niedziele i święta - według elastycznego, ustalonego indywidualnie comiesięcznego harmonogramu.
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Pracę w dogodnej lokalizacji.

Aplikacje, zawierające formularz ofertowy wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w kancelarii Szpitala do dnia 26 maja 2023 r. do godz. 8.00.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem ofertowym można pobrać ze strony szpitala – link do strony.