Logo NOWE MAŁE Z TŁEM

Rekrutacja zdalna na stanowisko:

Administrator medycznych systemów informatycznych AMMS

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja wdrożonych modułów medycznych w systemie AMMS zgodnie z preferencjami użytkowników.
  • Aktywny udział we wdrożeniach modułów systemu AMMS.
  • Udział w rozwoju systemu poprzez wdrażanie nowych funkcjonalności szeroko pojętego systemu e-zdrowie zgodnie z wymaganiami przepisów prawa (dokumentacja medyczna EDM, wymiana informacji z systemami centralnymi).
  • Administracja systemem m.in. w zakresie:
    • zakładania kont użytkowników,
    • nadawania i modyfikacji uprawnień użytkownikom,
    • kontrola dostępu do danych,
    • tworzenia nowych wzorów dokumentacji medycznej.
  • Tworzenie zestawień i raportów z danych z AMMS, dostosowywanie istniejących do potrzeb użytkowników.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników w systemie AMMS.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemem AMMS, w szczególności w zakresie wdrażanych modułów medycznych.
  • Znajomość SQL. Umiejętności w programowaniu w PL/SQL będą dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność, umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
  • Pracę w dogodnej lokalizacji.
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Odpowiadamy na wybrane oferty.