Logo NOWE MAŁE Z TŁEM

Rekrutacja zdalna na stanowisko:

Diagnosta laboratoryjny

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, Dział Krwiolecznictwa

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie zatrudni dwóch diagnostów laboratoryjnych posiadających aktualne zaświadczenie wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, upoważniające do samodzielnego wykonywania badań immunohematologicznych.

Dodatkowo oceniane będzie doświadczenie zawodowe oraz ewentualna specjalizacja z zakresu laboratoryjnej transfuzjologii medycznej.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: Kierownik Działu Krwiolecznictwa: 81 72 44 447.