Informujemy że w okresie od 01 marca 2024 roku do 30 października 2024 roku będą prowadzone prace związane z wymianą części wind w szpitalu. Usprawnienie ma na celu polepszenie komfortu i bezpieczeństwa pacjentów i personelu, skrócenie czasu transportu w szpitalu, zmniejszenie awaryjności, a także poprawę estetyki. Nowe windy będą spełniać wymogi dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Prace dotyczą dźwigów o numerach zakładowych 3,6,9,20. Poniżej przedstawiamy grafikę z lokalizacją oraz przybliżonym czasem wymiany poszczególnych urządzeń. Za utrudnienia komunikacyjne oraz inne niedogodności związane z montażem nowych urządzeń przepraszamy.

Mapa szpitala z napisem "Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie" i z zaznaczonymi windami o numerach 6, 9. 3. 20