Informujemy, że w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 odbywają się szczepienia przeciw COVID-19 osób powyżej 70 roku życia.

Szczepienia seniorów pierwszą dawką szczepionki Pfizer prowadzone są w budynku Poradni Specjalistycznych SPSK Nr 4 (dawniej Poliklinika) w godzinach przedpołudniowych w dni robocze.

Zapisy na szczepienia prowadzone są w punkcie POZ w Poradniach Specjalistycznych oraz telefonicznie (nr tel. 81 724 42 91).

Jednocześnie informujemy, że Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie realizując Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19 otrzymuje 30 dawek dla osób z grupy 70+ tygodniowo. Z tego względu prosimy o uwzględnienie wydłużającej się kolejki chętnych osób do planowanych szczepień.

SPSK Nr 4 nr 029

Masz problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień? Skorzystaj z transportu!