logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie każdego dnia pomaga pacjentom, świadcząc usługi diagnostyczno-lecznicze na najwyższym poziomie.

Każdy, kto chciałby wesprzeć działalność naszego szpitala może to zrobić, przekazując darowiznę pieniężną na szpitalne konto bankowe:

BGK PL 63 1130 1206 0028 9088 4520 0003 z dopiskiem: Darowizna dla SPSK 4.

Zachęcamy także osoby prywatne, firmy oraz instytucje do przekazywania darowizn rzeczowych.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i zwiększone zapotrzebowanie na produkty ochronne, mile widziane będzie również wsparcie szpitala w zakresie zaopatrzenia w środki ochrony osobistej oraz profesjonalne preparaty do dezynfekcji (lista potrzeb). Szczegóły wsparcia materiałowego można ustalać z Panią Joanną Salą-Paul, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 81 724 45 85

Przekazanie darowizn jest regulowane przez stosowne umowy dostępne poniżej w formie załączników:

Dziękujemy za życzliwość i okazane wsparcie wszystkim naszym Darczyńcom.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.