logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

 

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zalecenia zawarte w piśmie LIE.441/01-22/2020 dotyczące ograniczeń w przyjmowaniu pacjentów oraz w związku z koniecznością zachowania ciągłości terapii pacjentów biorących udział w Badaniach Klinicznych na terenie SPSK 4 w Lublinie przekazuję ścieżkę postępowania:

  1. Badacz przekazuje do Rejestracji Polikliniki listę pacjentów, którzy powinni zgłosić się na wizyty w ramach Badań Klinicznych w terminie od 18/03 br.
  2. Pacjenci powinni być poinformowani telefonicznie o tym że wizyty w ramach Badań Klinicznych w terminie od 18/03 br. do odwołania odbywać się będą w Poliklinice SPSK 4 w Lublinie.

W Poliklinice SPSK nr 4 w Lublinie będą wydzielone pomieszczenia wyłącznie dla pacjentów biorących udział w Badaniach Klinicznych:

  • 1 gabinet zabiegowy,
  • 4 gabinety konsultacyjne.

 

  1. Pacjent zgłasza się do wydzielonego okienka Rejestracji w Poliklinice SPSK nr 4 przeznaczonego dla Pacjentów w Badaniach Klinicznych. Pracownik weryfikuje dane pacjenta, zbiera wywiad epidemiologiczny i dokonuje pomiaru temperatury.
  2. Jeżeli procedury badania wymagają pobrania materiału, należy pacjenta skierować do gabinetu zabiegowego – proszę koordynatorów na oddziałach o uzgodnienie z Oddziałową Polikliniki godzin przyjęć dla poszczególnych Oddziałów.
    Jeżeli konieczne są dodatkowe badania, po uzgodnieniu z Oddziałem, pacjent w towarzystwie wyznaczonego pracownika jest odprowadzany do pracowni, w której ma być ono wykonane. Przed udaniem się na teren SPSK 4 pacjent jest zaopatrywany w maseczkę ochronną.
  3. Po wykonaniu badań diagnostycznych pacjenci są kierowani do jednego z gabinetów konsultacyjnych w celu wykonania dalszych procedur Badania Klinicznego, gdzie odbędzie się podanie lub wydanie leku.
  4. Po badaniu pacjent jest odprowadzany przez wyznaczonego pracownika do Polikliniki SPSK nr 4 w Lublinie.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Centrum Innowacyjnych Terapii SPSK nr 4 w Lublinie:
Paweł Pinkosz - tel. 781 887 224
Joanna Smarz - tel. 781 887 289

 

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.