logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Światowy Dzień Wcześniaka obchodzony jest 17 listopada . Około 15 milionów dzieci na całym świecie rodzi się przedwcześnie każdego roku. 

W naszej Klinice rodzi się ok. 2500 noworodków rocznie z czego ponad 300 są to noworodki urodzone przedwcześnie, z małą, bardzo małą i ekstremalnie małą urodzeniową masą ciała, przebywające po urodzeniu w Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka. 

Oddział Neonatologii i Intensywnej terapii Noworodka w SPSK4 w Lublinie aktywnie włącza się w obchody Światowego Dnia Wcześniaka. Jak co roku odbędzie się spotkanie na które serdecznie zapraszamy Wcześniaki z rodzinami na wspólne uroczyste świętowanie. Zaczynamy 15 listopada o godz. 14 według programu umieszczonego na plakacie.
Z Dniem Wcześniaka związany jest kolor fioletowy – identyfikowany z delikatnością i wyjątkowością, symbolem jest sznur skarpetek. Dziewięć par normalnych, dziecięcych, skarpetek i jedna mniejsza, fioletowa ponieważ jedno na dziesięcioro dzieci rodzi się przedwcześnie.

dzien wczesniaka 2019 plakat

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.