logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

12.04.2019 Dr hab. Piotr Waciński i Dr Andrzej Madejczyk wraz z Zespołem Pracowni Hemodynamiki SPSK4 wykonali zabieg angioplastyki wieńcowej z użyciem lasera ekscymerowego u pacjenta hospitalizowanego w Klinice Kardiologii SPSK4 kierowanej przez Prof. dr hab. Andrzeja Wysokińskiego.
Zabieg był transmitowany na żywo w ramach kursu Kardiologii interwencyjnej WCCI (Warsaw Course on Cardiovascular Interventions) w Warszawie z udziałem specjalistów z Polski i zagranicy ( min EU, USA, Korei Płd.,Izraela, Egiptu). Wszyscy uczestnicy sesji tego kursu mogli zobaczyć taki zabieg i zadawać pytania. Był to pierwszy zabieg na żywo transmitowany z naszego ośrodka poza Lublin oraz pierwszy zabieg aterektomii laserowej (ELCA) prezentowany w Polsce w ogóle. Spotkał się z dużym zainteresowaniem. Operowany pacjent czuje się dobrze i został już wypisany do domu. Gratulujemy.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.