logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Już ponad 100 pacjentów zostało przebadanych w Ośrodku Wczesnej Diagnostyki przy SPSK 4 w Lublinie pod kątem wykrycia reumatoidalnego zapalenia stawów.

Jest to możliwe dzięki współpracy z przychodniami Podstawowej Opieki Zdrowotnej, które pierwszy etap badań przesiewowych prowadzą wśród swoich pacjentów. Dzięki wcześnie wykrytej chorobie, pacjent ma szanse na uniknięcie niepełnosprawności oraz pozostanie aktywnym na rynku pracy. Zachęcając kierownictwo przychodni do współpracy, zapraszamy do składania ofert w terminie do 30 listopada br. do godz. 12.00.

Ogłoszenie o konkursie w Biuletynie Informacji Publicznej

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.