logo szpitala

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Centrum Innowacyjnych Terapii prowadzone i zarządzane przez Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie jest komórką organizacyjną, której planowana działalność ma zwiększyć wachlarz świadczonych usług medycznych poprzez większe zaangażowanie w nowoczesne terapie i wdrażanie najnowszych sposobów realizacji świadczeń zdrowotnych w Szpitalu. Działania tego rodzaju wpisują się w zauważalną tendencję stawiania na innowacyjność, rozwój oraz projekty B+R. Dzięki działalności Centrum ścisła współpraca z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie w realizacji wielu programów zostanie scentralizowana, a obieg informacji będzie miał uporządkowany proces. Centrum ma za zadanie również wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów do współpracy oraz nowych projektów, w których Szpital będzie mógł brać udział.
Rolą Centrum jest także nadzór nad procesem kontraktowania, realizacji i rozliczania badań klinicznych oraz wsparcia personelu działalności podstawowej w tym zakresie.


Kontakt:

Joanna Smarz
Specjalista ds. badań klinicznych
Zespół ds. badań klinicznych
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
ul. Jaczewskiego 8; 20-954 Lublin
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 81 72 44 389
tel. kom. 781 887 289

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.