Dnia 10 marca 2017 r. została zawarta przez Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie i Ministra Zdrowia Umowa o dofinansowanie realizacji projektu pn. „Modernizacja i doposażenie Centrum Urazowego funkcjonującego w strukturach SPSK NR 4 w Lublinie w celu zwiększenia dostępności i skuteczności udzielania świadczeń ratowniczych”

unia fund
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
ul. Jaczewskiego 8, 20 - 954 Lublin

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.

„Modernizacja i doposażenie Centrum Urazowego
funkcjonującego w strukturach SPSK4 w Lublinie
w celu zwiększenia dostępności i skuteczności
udzielania świadczeń ratowniczych”

w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko
 na lata 2014 - 2020
Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia
Działanie 9.1 Infrastruktura ratownictwa medycznego

Celem projektu jest poprawa funkcjonowania systemu ratownictwa medycznego w województwie lubelskim poprzez zwiększenie dostępności i skuteczności świadczeń udzielanych przez SPSK nr 4 w Lublinie w zakresie ratownictwa medycznego.

Głównym efektem realizacji projektu będzie modernizacja Centrum Urazowego poprzez jego przebudowę i doposażenie w nowoczesny sprzęt medyczny. Działania te z pewnością przyczynią się do szybszej diagnostyki pacjentów urazowych, lepszej wykrywalności i leczenia jednostek chorobowych pacjentów zgłaszających się do SPSK nr 4 w Lublinie.

Wartość projektu: 2 769 885,13 PLN

Przyznane dofinansowanie: 2 000 000,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich ze środków EFRR: 1 700 000,00 PLN

Okres realizacji projektu: 01.01.2014 r. – 31.08.2017 r.

Informacje o funkcjonowaniu mechanizmu
umożliwiającego sygnalizowanie
o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych

Niniejszym informujemy o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych tj. opracowanego i udostępnionego przez Instytucję Zarządzającą narzędzia informatycznego umożliwiającego przekazanie informacji o podejrzeniu wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego w szczególności poprzez:

lub
b) elektroniczny system zgłoszeń za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej - formularza dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju.