Po raz 18. Kurier Lubelski ogłosił ranking największych i najbardziej znaczących firm z województwa lubelskiego. W zestawieniu znalazł się Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

setka kuriera 2

(Fot. Małgorzata Genca, Kurier Lubelski)

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie znalazł się w pierwszej dziesiątce firm z przychodami ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług od 500 mln zł do 999 mln zł. Placówka uplasowała się na 8. miejscu, tuż za firmami Meble Black Red White Sp. z o.o. oraz Perła Browary Lubelskie S.A. Pierwsze miejsce w tej kategorii zajęła Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. Zestawienie zostało przygotowane w oparciu o przychody z 2021 roku.

Gala podsumowująca ranking „Setka Kuriera Lubelskiego 2021” odbyła się 13 października.