Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie,
ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin,
ogłasza przetarg na sprzedaż ciągnika ogrodniczego T4K-14A.

Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu:

Podmiot ogłaszający przetarg Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, w dniu 03.11.2022 r. godz. 12.00 - bez udziału oferentów.

Przedmiot przetargu, opis, miejsce i termin, w którym można obejrzeć ciągnik ogrodniczy, cena wywoławcza:

Przedmiot przetargu - Ciągnik ogrodniczy, rok produkcji: 1973. Pojazd niekompletny i niesprawny technicznie.

Cena wywoławcza: 500,00 zł. Brutto.

Ciągnik  można obejrzeć po uprzednim uzgodnieniu pod numerem telefonu: (81) 724 41 03, przy budynku SPSK Nr 4 w Lublinie, w  dniu: 27.10.2022 w godzinach  10:00 do 12:00.

Wymagania jakimi powinna odpowiadać oferta:

Oferta pod rygorem nieważności powinna być sporządzona  w formie pisemnej na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do ogłoszenia i zawierać:

• imię, nazwisko i adres lub nazwę i siedzibę oferenta, telefon kontaktowy;
  • oferowaną cenę;
  • oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stanem składnika rzeczowego majątku ruchomego będącego przedmiotem przetargu publicznego albo że ponosi odpowiedzialność za skutki wynikające z rezygnacji z zapoznania się ze stanem tego składnika,

Termin,  miejsce i tryb złożenia oferty oraz okres, w którym oferta jest wiążąca:

Ofertę pisemną należy złożyć w siedzibie sprzedającego na 1 piętrze (kancelaria) w SPSK Nr 4 w Lublinie, ul. Dr K. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin do dnia 03.11.2022 r. do godz. 10.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta  na zakup ciągnika - nie otwierać przed 03.11.2022 r.".
Oferent pozostaje związany złożoną ofertą przez 21 dni od daty otwarcia ofert.

Zastrzeżenie:

Organizatorowi przetargu przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek  z ofert, bez podania przyczyny.

Komisja przetargowa odrzuca ofertę, jeżeli:

• została złożona po wyznaczonym terminie, w niewłaściwym miejscu,
  • nie zawiera danych i dokumentów, o których mowa w pkt. 3 lub są one niekompletne, nieczytelne lub budzą inną wątpliwość, zaś jej uzupełnienie lub złożenie wyjaśnień mogłoby prowadzić do uznania jej za nową ofertę,

Informację o odrzuceniu oferty komisja przekaże niezwłocznie zainteresowanym oferentom.

Wybór oferty i zawarcie umowy:

Komisja wybierze oferenta, który zaoferował najwyższą cenę. W przypadku, gdy co najmniej dwóch oferentów zaoferuje równorzędnie najwyższą cenę, przetarg publiczny będzie kontynuowany w formie aukcji między oferentami – ustnej lub elektronicznej.
Komisja przetargowa zawiadomi oferentów, którzy złożyli równorzędne oferty, o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji.

Komisja dokona wyboru oferty w terminie do 7 dni od dnia złożenia oferty.

Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie do 7 dni od daty wyboru nabywcy. Nabywca zobowiązany jest zapłacić cenę nabycia do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu przez nabywcę ceny nabycia.

Pliki do pobrania:

Oświadczenie oferenta