Zachęcamy do oddawania głosów w konkursie "Anioły Rodzić po Ludzku 2022". To okazja do wyróżnienia położnych, które i którzy z oddaniem wykonują swój zawód, oferując pacjentkom wsparcie i profesjonalizm w ważnym czasie porodu i połogu. Do końca głosowania pozostał tydzień.

anioly rodzic po ludzku 2022 1

To trzecia odsłona konkursu organizowanego przez Fundację Rodzić po Ludzku, którego celem jest podkreślenie roli położnych w opiece okołoporodowej, docenienie ich pracy, a także pokazania istoty dobrych relacji między pacjentkami i położnymi. Wyłonione laureatki to osoby o dużej wrażliwości i empatii, które swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem sprawiają, że ciąża, poród i początki macierzyństwa są dla kobiet dobrym doświadczeniem. Dzięki głosom swoich podopiecznych położne-Anioły stają się znane w całej Polsce i wyznaczają kierunki najlepszych praktyk okołoporodowych.

Zachęcamy do głosowania na położnych i położne SPSK Nr 4

Jedną z osób docenionych przez głosujące kobiety jest Karolina Rudzka, położna Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie, która tytuł Anioła Rodzić po Ludzku otrzymała w pierwszej edycji konkursu. Tegoroczna edycja stanowi szansę na docenienie kolejnych pracowników i pracowniczek systemu opieki zdrowia, którzy w swoją pracę wkładają wiele zaangażowania i pasji. Dzięki inicjatywie kobiety mogą docenić swoje położne-Anioły z najbliższej okolicy, przekazać im słowa wdzięczności za opiekę i wsparcie.

Dlatego serdecznie zachęcamydo głosowania na położnych i położne pracujące w SPSK Nr 4.

Głosowanie poprzez stronę www.gdzierodzic.info

Głos na położne i położnych można oddać do 21 października. Następnie nad zebranymi komentarzami pochyli się kapituła konkursu, która wybierze 10 laureatek.