Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie z chęcią bierze udział we wszelkich inicjatywach Urzędu Miasta Lublin, których celem jest promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. W sobotę 1 października przedstawiciele szpitala uczestniczyli w wydarzeniu przygotowanym w ramach obchodów w Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Galerii Olimp. W ramach akcji „Odczaruj Jesień Życia”  specjaliści SPSK Nr 4 udzielali darmowych konsultacji z zakresu kardiologii, neurologii, ortopedii i rehabilitacji oraz dietetyki i żywienia.

Obchodzony 1 października Międzynarodowy Dzień Osób Starszych był okazją do przygotowania stoiska z szeroką ofertą Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie dedykowaną seniorom. Tego dnia przedstawiciele szpitala prezentowali realizowane projekty profilaktyczne z zakresu zapalenia stawów, osteoporozy, bólów kręgosłupa. Każdy senior bez skierowania mógł skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów.

20221001 110211

dzień seniora

(Fot. Katarzyna Bublewicz-Guzy)

Dzieńseniora2022 2

(Fot. Joanna Sala-Paul)

W tegorocznych obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych wzięli udział:

Kliniczny Oddział Kardiologii i Rehabilitacji Kardiologicznej z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej SPSK Nr 4 w Lublinie

1. Dr. n. med. Zawiślak Jacek,
  2. Lek. med. Bartosz Kijewski
  3. Lek. med. Mateusz Kłoda,
  4. Lek. med. Anna Jusiak -Kłoda,

Kliniczny Oddział Ortopedii i Rehabilitacji SPSK Nr 4 w Lublinie

1. Lek. med. Anna Dubiel,

Kliniczny Oddział Neurologii SPSK 4 w Lublinie

1.   Lek. med. Barbara Podgórska

Dział Dietetyki SPSK Nr 4 w Lublinie

1. Pani Kierownik Goral Karolina,

Dział Żywienia SPSK 4 w Lublinie

1. Kierownik Edyta Piszkit

Studentki z Koła Naukowego Dietetyki Klinicznej, Wydział Biomedyczny UM w Lublinie. Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej.

Dział ds. Projektów SPSK Nr 4 w Lublinie

1. Katarzyna Bublewicz-Guzy
  2. Monika Wakulicz,
  3. Małgorzata Czarnecka,
  4. Renata Kalinowska,

Zespół ds. Komunikacji SPSK Nr 4 w Lublinie

1.     Joanna Sala-Paul.

IMG 20221003 151520 1 1

(Fot. Katarzyna Bublewicz-Guzy)

(Fot. Joanna Sala-Paul)

Wydarzenie "Odczaruj Jesień Życia” zostało zorganizowane z inicjatywy Urzędy Miasta Lublin - Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych w Lublinie oraz Działu Marketingu Galerii Olimp.