Od 1 sierpnia, w czwartki w godzinach 12-14, Poradnia Perinatologiczna SPSK Nr 4 prowadzi opiekę nad pacjentkami w ciążach mnogich.

ciąże mnogie

Ze względu na wysokie ryzyko powikłań, ciąże mnogie, a w szczególności jednokosmówkowe, powinny być prowadzone w ośrodku specjalistycznym zapewniającym kompleksową opiekę. Kliniczny Oddział Położnictwa i Perinatologii SPSK Nr 4 w Lublinie jest ośrodkiem o najwyższym, trzecim stopniu referencyjności w opiece nad matką i dzieckiem, prowadzącym leczenie według najnowszych i najwyższych standardów postępowania w perinatologii i położnictwie.

Jednostka ukierunkowana jest na potrzeby kobiet w ciążach wymagających specjalistycznej opieki perinatologicznej, najlepszej diagnostyki i odpowiedniego postępowania, w szczególności pacjentek z ciążami powikłanymi nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, konfliktem serologicznym czy chorobami autoimmunologicznymi. Oddział oraz funkcjonująca przy nim Poradnia Perinatologiczna stanowią miejsce pracy wykwalifikowanej kadry lekarskiej i położnych. Personel ten ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt niezbędny do opieki położniczej i neonatologicznej.

Zapraszamy do zapisu do Poradni Perinatologicznej SPSK Nr 4. Porady dla pacjentek w ciąży wielopłodowej odbywają się w czwartki w godzinach 12-14 w gabinecie 114.

Konsultacji udzielają specjaliści:

• dr n. med. Anna Michałowska,
  • dr n. med. Dominik Dłuski,
  • lek. med. Monika Przegalińska-Kałamucka.

Rejestracja jest dostępna pod numerem telefonu 81 718 21 21