Gastroenterologów, chirurgów oraz lekarzy internistów zainteresowanych tematyką gastroenterologii serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, które odbędzie się 6 czerwca w Lublinie.

TAKEDA czerwiec2022

Spotkanie jest organizowane przy współudziale firmy Takeda Sp. z o.o. i będzie dotyczyło nieswoistych zapaleń jelit, chorób, które wciąż stwarzają duże problemy w codziennej praktyce lekarskiej, a leżą w kręgu zainteresowań lekarzy wielu różnych specjalności.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć lub zaktualizować swoja wiedzę w tym obszarze. Dołożymy wszelkich starań aby to spotkanie miało charakter zarówno naukowy jak i nieoceniony wymiar praktyczny - mówi dr hab. n. med. Beata Kasztelan- Szczerbińska z Klinicznego Oddziału Gastroenterologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

Podczas wydarzenia, którego program można zobaczyć poniżej, odbędą się wykłady i dyskusje na temat m.in.:

• kwalifikacji do leczenia biologicznego pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego i chorobą Crohna w ramach Programu Terapeutycznego,
  • zmian w programach lekowych,
  • badań obserwacyjnych,
  • nowej formy leczenia vedolizumabem,
  • ECCO 2022,
  • ekosystemów dla pacjentów IBD

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca w godzinach 17.30 - 20.10 w Hotelu Hampton by Hilton przy al. Kompozytorów Polskich 1 w Lublinie, po nim nastąpi kolacja.

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie jest dostępna na tej stronie. Link

Kierownictwo naukowe nad spotkaniem objęły prof. dr hab. med. Halina Cichoż-Lach i dr hab. med. Beata Kasztelan-Szczerbińska z Klinicznego Oddział Gastroenterologii SPSK Nr 4 w Lublinie.

Kontakt w sprawie spotkania:

MEDVISA HEALTHCARE SOLUTIONS

tel.: +48 570 131 777, tel.: +48 690 906 766