Uprzejmie informujemy o zmianie formy prowadzenia konsyliów onkologicznych. Konsylia będą się odbywać w systemie telekonferencji pomiędzy lekarzami bez udziału pacjenta w oparciu o dostarczoną dokumentacje medyczną na bieżąco.

Proponujemy przesyłanie dokumentacji medycznej pacjenta ( karta DilO, wyniki badań ) drogą mailową w formie skanów lub zdjęć na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dołączenie numeru telefonu celem kontaktu z pacjentem lub osobą upoważnioną. Możliwe jest również dostarczenie i pozostawienie xero dokumentacji medycznej wraz z numerem telefonu kontaktowego bezpośrednio w portierni głównej przy głównym wejściu szpitala w teczce z dopiskiem dokumentacja na konsylium. Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie lub mailowo do koordynatorów pakietu onkologicznego.

Koordynatorzy DiLO w SPSK4

mgr Paulina Kamińska