Szanowni Państwo,

W związku z wznowieniem działania Zakładu Fizjoterapii i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Zapisy na fizjoterapię ambulatoryjną w Zakładzie Fizjoterapii i rehabilitację w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej są prowadzone:

• telefonicznie: pod numerem 81 724 43 64 poniedziałek - piątek godz. 7.30 - 17.30 ,
  • drogą mailową: zakłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (konieczne jest dołączenie czytelnego skanu skierowania),
  • osobiście w rejestracji Zakładu i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej.

Wszystkich Pacjentów Zakładu Fizjoterapii i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej zgłaszających się w celu rejestracji, wizyty fizjoterapeutycznej/lekarskiej, jak również realizacji zabiegów obowiązuje wejście przy Poradni Rehabilitacyjnej i Neurochirurgicznej (budynek 5A od strony PET). W celu usprawnienia wejścia na teren szpitala prosimy Pacjentów, aby wcześniej zapoznali się z ankietą umieszczoną na drzwiach wejściowych do budynku.

W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Pracowników prosimy o zachowanie wymaganych środków ostrożności. Osoby zgłaszające się do Zakładu powinny posiadać maseczkę, po wejściu na teren szpitala zdezynfekować ręce, a następnie udać się do pracownika w punkcie pretriage, gdzie zostaną poproszone o wypełnienie ankiety. Będą miały również wykonywany pomiar temperatury, ilości oddechów/min i poziom saturacji krwi.

Na dzień dzisiejszy wstrzymane są zabiegi wodne na małym i dużym basenie. Dział Hydroterapii, który obecnie jest w trakcie termomodernizacji, wznowi funkcjonowanie od 22.05.

Osoby, które się zarejestrowały, a nie rozpoczęły realizacji świadczeń ze względu na sytuację epidemiologiczną, będą na bieżąco informowane o nowych możliwych terminach (telefonicznie lub listownie). Wkrótce Szpital rozpocznie także rejestrację pacjentów z nowymi skierowaniami, o czym będzie informować na bieżąco.