W związku z poleceniem Wojewody Lubelskiego z dnia 16.06.2021 r. w sprawie ustalenia zasad odwiedzin pacjentów SPSK Nr 4 z zachowaniem kwestii bezpieczeństwa epidemiologicznego zostaje wprowadzony nowy tryb odwiedzin pacjentów:

1. Wniosek rodziny / osoby bliskiej należy złożyć do godz. 14 w dni robocze drogą e-mail na adres oddziału szpitala, w którym przebywa pacjent.
  2. Wniosek powinien być rozpatrzony indywidualnie przez Lekarza Prowadzącego / Sprawującego Opiekę, Lekarza Dyżurnego / Lekarza Kierującego Oddziałem, który weźmie pod uwagę ryzyko zagrożenia epidemicznego oraz harmonogram odwiedzin pacjentów oddziału.
  3. Sekretariat / Pracownik Oddziału na podstawie wyrażonej we wniosku pisemnej decyzji lekarza informuje o możliwości odwiedzin rodzinę pacjenta oraz ochronę przy wejściu głównym.
  4. W sytuacjach nagłych, uzasadnionych (w godzinach dyżurowych oraz dni wolne od pracy) możliwe jest uzyskanie zgody lekarza na odwiedziny telefonicznie – lekarz informuje ochronę przy wejściu głównym.

Jednocześnie informujemy, iż uruchomiona została możliwość porodów rodzinnych. Więcej informacji dostępnych po kliknięciu w LINK.

Dane kontaktowe oddziałów SPSK Nr 4: telefony i adresy e-mail

Do pobrania:

• Wniosek o zgodę na odwiedziny pacjenta w stanie epidemii COVID-19 wraz z ankietą epidemiologiczną. (PDF, DOC)
  • Dane kontaktowe z poszczególnymi oddziałami. (PDF)