Mamy zaszczyt poinformować, że w konkursie "Bezpieczny Szpital Przyszłości - Inspiracje 2019", Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie otrzymał tytuł laureata w pięciu na sześć ocenianych kategorii.

Wśród nich wysoką - drugą lokatę, SPSK4 otrzymał dwukrotnie:

• w kategorii "Innowacje w szpitalu" za realizację projektu pn. "Wdrażanie innowacyjnych operacji rekonstrukcyjnych z użyciem mikrozespoleń naczyniowych u pacjentów z nowotworami okolicy głowy i szyi" - realizacja: Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej SPSK4
  • w kategorii "Nowatorskie produkty i e-usługi poprawiające jakość życia i zdrowia" za projekt "Nowe, innowacyjne metody leczenia" - realizacja: Klinika Kardiologii SPSK4.Szpital został również nagrodzony i zajął w zestawieniu czwarte miejsce w następujących kategoriach:
  • "Profilaktyka i popularyzacja zdrowego trybu życia" - za "Zdrowe kości do starości - program profilaktyki i leczenia osteoporozy w makroregionie wschodnim"
  • "Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia seniorów" - za "Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR".

Informacje o konkursie wraz z zestawieniem wszystkich nagrodzonych szpitali i projektów znajdą Państwo na stronie organizatora - link.

Gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym z ramienia Szpitala w realizację nagrodzonych projektów i dziękujemy za ich efekty!

Laureaci konkursu

Dyrektor Naczelny SPSK Nr 4 w Lublinie dr n. med. Radosław Starownik odbierający nagrodę.

Dyrektor Naczelny SPSK Nr 4 w Lublinie dr n. med. Radosław Starownik prezentuje dyplomy.