17 grudnia 2020 r. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 odbyło się spotkanie dotyczące telemedycyny w neurologii.

Uczestniczyli w nim JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. n.med. Wojciech Załuska, Dyrektor Naczelny SPSK Nr 4 dr n.med. Radosław Starownik, kierujący Kliniką Neurologii prof. dr hab. n.med. Konrad Rejdak oraz przedstawiciele firmy Roche i mediów. Przedstawiono założenia pilotażowego, innowacyjnego systemu e-konsyliów, który umożliwi konsultacje na odległość z innymi ośrodkami neurologicznymi w regionie.

Media o wydarzeniu:

Lublin nasze miasto
TVP Lublin
Radio Lublin
Dziennik Wschodni
Puls Medycyny
Radio Centrum
Kurier Lubelski

W spotkaniu uczestniczyli: JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. n.med. Wojciech Załuska, Dyrektor Naczelny SPSK Nr 4 dr n.med. Radosław Starownik, kierujący Kliniką Neurologii prof. dr hab. n.med. Konrad Rejdak oraz przedstawiciele firmy Roche i mediów.

Od lewej: prof. dr hab. n.med. Konrad Rejdak, dr hab. n.med. Wojciech Załuska i dr n.med. Radosław Starownik.