Lokalizacja:
Wysoki parter obok  Planowej Izby Przyjęć , SPSK4 ul. Jaczewskiego 8 ,telefon: 81 7244 532. Personel medyczny wykonujący badania i zabiegi stanowią osoby z certyfikatami potwierdzającymi kwalifikacje .

Rejestracja Pacjenta:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00
 • telefon: 81 7244 532
 • rejestracja osobista w godzinach pracy Rejestracji

Pacjent powinien dostarczyć:

Pracownia  Endoskopowa

 • W Pracowni Endoskopowej wykonywane są badania i zabiegi dotyczące górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz dróg żółciowych. Wykonujemy wszystkie rodzaje badan endoskopowych wykonywanych w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na podstawie skierowania od lekarzy rodzinnych i specjalistów, lecznictwa zamkniętego i na potrzeby placówek zewnętrznych.
 • Pracownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt medyczny

Dekontaminacja sprzętu endoskopowego prowadzona jest zgodnie z zaleceniami przez wykwalifikowane pielęgniarki endoskopowe w myjni wyposażonej w myjki ultradźwiękowe i automatyczne dezynfektory.

Rodzaje badań i zabiegów wykonywanych w naszej Pracowni  Endoskopowej :

 1. kolonoskopia - pobieranie wycinków, hamowanie krwawień, polipektomia
 2. gastroskopia - pobieranie wycinków, hamowanie krwawień, opaskowanie i obliteracja żylaków przełyku, wydobywanie ciał obcych z żołądka, zakładanie sondy dojelitowej
 3. sigmoidoskopia
 4. rektoskopia
 5. endoskopowa cholangiopankreatografia wsteczna ( ECPW ) - sfinkterotomia usuwanie złogów z dróg żółciowych, poszerzanie i protezowanie dróg żółciowych
 6. Kolonoskopia -  przesiewowa w ramach programu Ministerstwa Zdrowia http://pbp.org.pl

Prosimy koniecznie o poinformowanie nas jeśli zrezygnują Państwo z zaplanowanego badania endoskopowego.