logo ue efs
logo eu

Szanowni Państwo,

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie każdego dnia pomaga pacjentom, świadcząc usługi diagnostyczno-lecznicze na najwyższym poziomie.

Każdy, kto chciałby wesprzeć działalność naszego szpitala może to zrobić, przekazując darowiznę pieniężną na szpitalne konto bankowe:

BGK PL 63 1130 1206 0028 9088 4520 0003 z dopiskiem: Darowizna dla SPSK 4.

Zachęcamy także osoby prywatne, firmy oraz instytucje do przekazywania darowizn rzeczowych.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i zwiększone zapotrzebowanie na produkty ochronne, mile widziane będzie również wsparcie szpitala w zakresie zaopatrzenia w środki ochrony osobistej oraz profesjonalne preparaty do dezynfekcji (lista potrzeb). Szczegóły wsparcia materiałowego można ustalać z Panią Joanną Salą-Paul, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 81 724 45 85

Przekazanie darowizn jest regulowane przez stosowne umowy dostępne poniżej w formie załączników:

Dziękujemy za życzliwość i okazane wsparcie wszystkim naszym Darczyńcom.

logo fe wer

„Profilaktyka przede wszystkim – wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów u osób w wieku aktywności zawodowej w woj. lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i mazowieckim – projekt pilotażowy Kliniki Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie”

ww rzs tr

DJ-MegaMenu