W czwartek 23 września Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie zaprasza na bezpłatne badania laryngologiczne prowadzone w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi.

W sobotę 18 września w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się gala „Lubelskie dla Medyków”. Podczas wydarzenia uhonorowani zostali pracownicy ochrony zdrowia z województwa lubelskiego, którzy stali na pierwszej linii frontu walki z pandemią lub byli liderami tzw. projektów covidowych. Wśród nich znalazło się sześcioro pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

W piątek 17 września w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie odbyło się wydarzenie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Tego dnia wszyscy pacjenci odwiedzający szpital przy ul. Jaczewskiego oraz działające przy nim Poradnie Specjalistyczne otrzymali pakiet informacyjny dotyczący SPSK Nr 4 oraz realizowanych w nim projektów profilaktycznych, w ramach których można otrzymać bezpłatne wsparcie medyczne.

W piątek 17 września w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich wszyscy pacjenci odwiedzający SPSK Nr 4 w Lublinie oraz działające przy nim Poradnie Specjalistyczne otrzymają pakiet informacyjny dotyczący szpitala oraz realizowanych w nim projektów profilaktycznych, w ramach których można otrzymać bezpłatne wsparcie medyczne.

W sobotę 11 września na Placu Zamkowym w Lublinie odbył się piknik prozdrowotny "Zadbaj o zdrowie" połączony z akcją szczepień przeciw COVID-19. Jednym z współorganizatorów wydarzenia był Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

8 września 2021 r w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się konferencja poświęcona cyfryzacji w medycynie i ochronie zdrowia „Lub Tech Digital Heath 2021”. Wśród panelistów znalazło się czterech przedstawicieli Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4: Dyrektor Naczelny dr n. med. Radosław Starownik, kierownik Oddziału Neurologii prof. dr hab. n.med. Konrad Rejdak, kierownik Oddziału Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej prof. dr hab. n.med. Radosław Rola i kierownik Oddziału Kardiologii Inwazyjnej dr hab. n.med. Piotr Waciński.

W sobotę 11 września, w godz. 10.00-15.00 na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się piknik prozdrowotny "Zadbaj o zdrowie" połączony z akcją szczepień przeciw COVID-19.

W środę 8 września, w godzinach 8-16.30, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz online odbędzie się konferencja poświęcona cyfryzacji w medycynie i ochronie zdrowia „LubTech – Digital Health 2021”.

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie rozpoczęto podawanie trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 1 września 2021 roku zmarł

Tadeusz Kontek