W związku ze wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim informujemy o ograniczeniu liczby wejść do budynku szpitala i wstrzymaniu możliwości odwiedzin chorych.

Poniżej przedstawiamy treść apelu przygotowanego przez Lubelskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Z przyjemnością informujemy, że Pani Anna Chitryń - specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego, edukatorka d.s. diabetologii i psychodietetyczka z SPSK Nr 4 otrzymała wyróżnienie okolicznościowe Anioły PFED za zasługi, które przyczyniają się do rozwoju edukacji i promocji zdrowia w diabetologii.

Z ogromną radością informujemy, że Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie zajął drugie miejsce w konkursie Bezpieczny Szpital Przyszłości - Inspiracje 2020 w kategorii „Bezpieczeństwo i redukcja zdarzeń niepożądanych, ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń szpitalnych”.

W związku z rozpoczęciem szczepień dawką "przypominającą" przeciw COVID-19 informujemy, że od 24 września 2021 roku istnieje możliwość zapisania się na szczepienie wszystkich osób uprawnionych.

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie decyzją jury preselekcyjnego oraz kapituły konkursowej został laureatem IV edycji konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia, Leaders of VBHC.

W czwartek 23 września Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie zaprasza na bezpłatne badania laryngologiczne prowadzone w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi.

W sobotę 18 września w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się gala „Lubelskie dla Medyków”. Podczas wydarzenia uhonorowani zostali pracownicy ochrony zdrowia z województwa lubelskiego, którzy stali na pierwszej linii frontu walki z pandemią lub byli liderami tzw. projektów covidowych. Wśród nich znalazło się sześcioro pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

W piątek 17 września w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie odbyło się wydarzenie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Tego dnia wszyscy pacjenci odwiedzający szpital przy ul. Jaczewskiego oraz działające przy nim Poradnie Specjalistyczne otrzymali pakiet informacyjny dotyczący SPSK Nr 4 oraz realizowanych w nim projektów profilaktycznych, w ramach których można otrzymać bezpłatne wsparcie medyczne.

W piątek 17 września w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich wszyscy pacjenci odwiedzający SPSK Nr 4 w Lublinie oraz działające przy nim Poradnie Specjalistyczne otrzymają pakiet informacyjny dotyczący szpitala oraz realizowanych w nim projektów profilaktycznych, w ramach których można otrzymać bezpłatne wsparcie medyczne.