Szanowni Państwo, Pacjenci i Przyjaciele

Miło nam poinformować  iż  dzięki Państwa oddanym głosom w plebiscycie  Kuriera Lubelskiego w kategorii  „Publiczna Placówka  Medyczna roku 2016”, zostaliśmy wyróżnieni  1- miejscem i złotym medalem.  Nagroda, którą zdobyliśmy mobilizuje  nas do dalszej   pracy na rzecz naszych pacjentów.  Za okazane  zaufanie i najwyższą ocenę naszej  pracy w imieniu  Dyrekcji i całego zespołu Szpitala  serdecznie dziękujemy. Miło jest nam także   poinformować    iż w kategorii „Lekarz Specjalista roku 2016” został wyróżniony dr n.med. Marek Zadrożniak z Kliniki  Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej. Chcielibyśmy również pogratulować  za zajęcie pierwszego miejsca i otrzymanie złotego medalu  w kategorii „Niepublicznej Placówki Medycznej roku 2016 „ Ośrodkowi Ortopedii i Traumatologii  Arthros z którym nasz Szpital współpracuje.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gratulujemy !.

Dyrekcja i Pracownicy SPSK Nr 4 w Lublinie