W piątek 17 września w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie odbyło się wydarzenie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Tego dnia wszyscy pacjenci odwiedzający szpital przy ul. Jaczewskiego oraz działające przy nim Poradnie Specjalistyczne otrzymali pakiet informacyjny dotyczący SPSK Nr 4 oraz realizowanych w nim projektów profilaktycznych, w ramach których można otrzymać bezpłatne wsparcie medyczne. 

 

piknik0

 

piknik01

 

piknik03

 

piknik04

 

piknik05

 

piknik2

 

image00004 2 

piknik3

 

Na zdjęciach: stanowiska z materiałami dotyczącymi szpitala i bezpłatnymi gadżetami. Na 6. zdjęciu Zespół ds. Projektów SPSK Nr 4, który koordynuje pozyskiwanie środków unijnych przez szpital.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolskie święto związane z Funduszami Europejskimi, mające pokazać korzyści płynące z unijnych dotacji. Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania osiągnięć grantobiorców. Jednym z nich jest Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, który aktywnie korzystaja ze środków europejskich, m.in. realizując nowe inwestycje, a także liczne programy profilaktyczne.