Stowarzyszenie CEESTAHC z Krakowa, we współpracy z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 4 w Lublinie, zaprasza na spotkanie edukacyjne z cyklu „Zdrowy powrót do pracy. Profilaktyka i diagnostyka przewlekłych bólów kręgosłupa”, które odbędzie się dnia 25.11.2019 r. (poniedziałek) w Lublinie w godz. 13.15 - 15.15 w budynku SPSK 4 – aula U (poziom – 1).

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu debat regionalnych poświęconych spondyloartropatiom i będzie dotyczyło profilaktyki, diagnostyki oraz terapii przewlekłych bólów kręgosłupa. Bóle kręgosłupa są bowiem jedną z najczęstszych przyczyn absencji chorobowej, niektóre postaci mogą zwiastować przewlekłe choroby, a wczesna interwencja i profilaktyka pozwolą na utrzymanie pracowników na rynku pracy.

Do udziału zapraszamy lekarzy reumatologów, ortopedów, lekarzy medycyny pracy, fizjoterapeutów oraz przedstawicieli samorządów, administracji rządowej i pracodawców, którzy mogą mieć realny wpływ na kształtowanie postaw zdrowotnych swoich pracowników.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do stowarzyszenia CEESTAHC na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź wypełnić dokumenty on-line https://www.ceestahc.org/dzialalnosc,konferencja20191125.html?i8s3#zgloszenie

Liczba miejsc jest ograniczona.