W związku z wyznaczeniem Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie jako szpitala „węzłowego”, tzn. podmiotu w którym będą wykonywane szczepienia personelu oraz personelu innych jednostek medycznych m. in. szpitali, przychodni czy aptek informujemy:
Podmioty zainteresowane szczepieniami w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 swoich pracowników proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA:  Wprowadzony został nowy numer telefoniczny:    781 88 70 09

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 14 stycznia 2021r

Informacje telefoniczne (tel.  781 88 70 09;   81/ 724 45 01)  udzielane są w godz. 7.00  do  14.30;  zgłoszenia drogą mailową 24 h/ dobę.
W dniach wolnych od pracy i dniach świątecznych realizowane będą zgłoszenia do szczepień placówek medycznych wyłącznie drogą mailową, z wyłączeniem w tych dniach kontaktu telefonicznego.

Zgłoszenie należy wysłać w formie wypełnionego załącznika „formularza szczepienia”, który  ma zawierać: nazwę i adres podmiotu zgłaszającego pracowników, REGON podmiotu, dane osoby kontaktowej ze strony podmiotu (imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu) oraz numery PESEL zgłaszanych pracowników,  oraz  skanu wypełnionych przez pracowników „zgód na przetwarzanie danych osobowych” (zgodnie z załączonymi wzorami).
Oryginał  „zgody na przetwarzanie danych osobowych” pracownik kierującej placówki medycznej ma dostarczyć do punktu szczepień w SPSK nr 4 w dniu szczepienia, gdzie zostanie zarchiwizowana.
NFZ wprowadził nową, alternatywna wersję zgłoszenia pracownika do wybranego szpitala węzłowego drogą online.  Poniżej załącznik do zgłoszenia online.
Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Koordynatorem Szpitala ds. Szczepień – panią Beatą Kasperską.
Organizator Szpitala ds. Szczepień -  dr n. med. Arkadiusz Smaga tel.: 781 887 270
KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA w załącznikach.
W ZAŁĄCZNIKACH ZNAJDUJE SIĘ „ULOTKA DLA PACJENTA” do zapoznania się z jej treścią przed szczepieniem   ORAZ  „KWESTIONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZESIEWOWEGO PRZED SZCZEPIENIEM …”, który warto wydrukować,  wypełnić oraz dostarczyć wraz ze „zgodą na przetwarzanie danych osobowych” do punktu szczepienia, w dniu wyznaczonego szczepienia.