logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W ramach projektu „Wschodnie Centrum Profilaktyki Depresji Poporodowej”, realizowanego przez SPSK 4, utworzony został portal poświęcony zjawisku depresji (www.spsk4.lublin.pl/depresja), która dotyka kobiety po porodzie. Na stronie zamieszczono wiele przydatnych informacji, m.in. w postaci historii kobiet, które doświadczyły podobnych problemów, a obecnie mogą cieszyć się macierzyństwem.

Są też szczegółowo opisane objawy, na które należy zwrócić uwagę, sposoby leczenia, wskazane miejsca, w których można uzyskać pomoc. Na stronie można również samodzielnie wypełnić formularz Edynburskiej Skali Depresji Poporodowej, oceniający stan matki i konieczność podjęcia dodatkowych działań. W przypadku uzyskania podwyższonego wyniku, kobiety mogą liczyć na bezpłatne wsparcie psychologa, w postaci konsultacji.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.