logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Szanowni Państwo,

W związku z wznowieniem działania Zakładu Fizjoterapii i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

 1. Zapisy na fizjoterapię ambulatoryjną w Zakładzie Fizjoterapii i rehabilitację w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej są prowadzone:
  • telefonicznie: pod numerem 81 724 43 64 poniedziałek - piątek godz. 730 - 1730 ,
  • drogą mailową: zakłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (konieczne jest dołączenie czytelnego skanu skierowania),
  • osobiście w rejestracji Zakładu i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej.
 2. Wszystkich Pacjentów Zakładu Fizjoterapii i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej zgłaszających się w celu rejestracji, wizyty fizjoterapeutycznej/lekarskiej, jak również realizacji zabiegów obowiązuje wejście przy Poradni Rehabilitacyjnej i Neurochirurgicznej (budynek 5A od strony PET). W celu usprawnienia wejścia na teren szpitala prosimy Pacjentów, aby wcześniej zapoznali się z ankietą umieszczoną na drzwiach wejściowych do budynku.
 3. W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Pracowników prosimy o zachowanie wymaganych środków ostrożności. Osoby zgłaszające się do Zakładu powinny posiadać maseczkę, po wejściu na teren szpitala zdezynfekować ręce, a następnie udać się do pracownika w punkcie pretriage, gdzie zostaną poproszone o wypełnienie ankiety. Będą miały również wykonywany pomiar temperatury, ilości oddechów/min i poziom saturacji krwi.
 4. Na dzień dzisiejszy wstrzymane są zabiegi wodne na małym i dużym basenie. Dział Hydroterapii, który obecnie jest w trakcie termomodernizacji, wznowi funkcjonowanie od 22.05.
 5. Osoby, które się zarejestrowały, a nie rozpoczęły realizacji świadczeń ze względu na sytuację epidemiologiczną, będą na bieżąco informowane o nowych możliwych terminach (telefonicznie lub listownie). Wkrótce Szpital rozpocznie także rejestrację pacjentów z nowymi skierowaniami, o czym będzie informować na bieżąco.
loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.