logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W piątek 24 kwietnia w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie przy ul. Jaczewskiego odbyły się badania personelu szpitala na obecność wirusa SARS CoV-2. Jest to wynik akcji organizowanej przez Fundację TVN we współpracy z Amazonem i siecią laboratoriów ALAB.

Na potrzeby przeprowadzenia testów przed przychodnią przyszpitalną funkcjonował specjalny Mobilny Punkt Pobrań. W sumie przebadanych zostało 200 pracowników szpitala - lekarze, pielęgniarki oraz personel pomocniczy. SPSK nr 4 w Lublinie jest jednym z 20 placówek medycznych w Polsce objętych tą akcją. Składamy serdeczne podziękowania Organizatorom za wsparcie naszego szpitala, które umożliwi nam jeszcze bardziej skuteczną walkę z epidemią.


TESTY NA KORONAWIRUSA W SPSK NR 4 W LUBLINIE
TESTY NA KORONAWIRUSA W SPSK NR 4 W LUBLINIE
TESTY NA KORONAWIRUSA W SPSK NR 4 W LUBLINIE

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.