logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Uprzejmie informujemy o zmianie formy prowadzenia konsyliów onkologicznych. Konsylia będą się odbywać w systemie telekonferencji pomiędzy lekarzami bez udziału pacjenta w oparciu o dostarczoną dokumentacje medyczną na bieżąco.

Proponujemy przesyłanie dokumentacji medycznej pacjenta ( karta DilO, wyniki badań ) drogą mailową w formie skanów lub zdjęć na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dołączenie numeru telefonu celem kontaktu z pacjentem lub osobą upoważnioną. Możliwe jest również dostarczenie i pozostawienie xero dokumentacji medycznej wraz z numerem telefonu kontaktowego bezpośrednio w portierni głównej przy głównym wejściu szpitala w teczce z dopiskiem dokumentacja na konsylium. Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie lub mailowo do koordynatorów pakietu onkologicznego.

Koordynatorzy DiLO w SPSK4

 • mgr Paulina Kamińska
  poniedziałek-piątek 7:30-15:00
  telefon: 81 72 44 851
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • mgr Izabela Dyś-Orzeł
  poniedziałek-piątek 7:00-14:30
  telefon: 81 72 44 654
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.