logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Stowarzyszenie CEESTAHC z Krakowa, we współpracy z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 4 w Lublinie, zaprasza na spotkanie edukacyjne z cyklu „Zdrowy powrót do pracy. Profilaktyka i diagnostyka przewlekłych bólów kręgosłupa”, które odbędzie się dnia 25.11.2019 r. (poniedziałek) w Lublinie w godz. 13.15 - 15.15 w budynku SPSK 4 – aula U (poziom – 1).

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu debat regionalnych poświęconych spondyloartropatiom i będzie dotyczyło profilaktyki, diagnostyki oraz terapii przewlekłych bólów kręgosłupa. Bóle kręgosłupa są bowiem jedną z najczęstszych przyczyn absencji chorobowej, niektóre postaci mogą zwiastować przewlekłe choroby, a wczesna interwencja i profilaktyka pozwolą na utrzymanie pracowników na rynku pracy.

Do udziału zapraszamy lekarzy reumatologów, ortopedów, lekarzy medycyny pracy, fizjoterapeutów oraz przedstawicieli samorządów, administracji rządowej i pracodawców, którzy mogą mieć realny wpływ na kształtowanie postaw zdrowotnych swoich pracowników.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do stowarzyszenia CEESTAHC na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź wypełnić dokumenty on-line https://www.ceestahc.org/dzialalnosc,konferencja20191125.html?i8s3#zgloszenie

Liczba miejsc jest ograniczona.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.