logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniu 06.11.2019 r. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie zostaną przeprowadzone ćwiczenia, dotyczące postepowań z pacjentami w przypadku zdarzeń masowych i katastrof.


W związku z tym w godzinach od 10.00 do 14.00 na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym może wydłużyć się czas oczekiwania na badanie lekarskie dla osób zakwalifikowanych do kategorii pilności oznaczonej kolorem zielonym lub niebieskim.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.