logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

W dniach 25 – 27 października w obiektach Targów Lublin S.A. odbędzie się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LubSenior. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie objął patronat naukowy nad tym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy do strefy bezpłatnych badań i porad medycznych, których w ramach wydarzenia będą udzielać lekarze SPSK-4. W piątek odbędą się konsultacje specjalistów z zakresu endokrynologii (godz. 10.00 - 13.30), a tuż po nich – w zakresie reumatologii (godz. 13:30 - 17.00).

W tym dniu z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy również specjalny punkt informacyjno – edukacyjny: profilaktyka osteoporozy i reumatoidalnego zapalenia stawów, prowadzony przez Katarzynę Wilczyńską-Brelik oraz Katarzynę Bublewicz-Guzy z Zespołu ds. Środków Zewnętrznych SPSK-4 w Lublinie. Poza tym odbędą się również konsultacje z Anną Chitryń, specjalistą edukatorem do spraw diabetologii, która opowie, jak zapobiegać cukrzycy.

Z kolei w sobotę i niedzielę będzie można zasięgnąć porad lekarskich z zakresu kardiologii (godz. 10.00 - 13.30) oraz ortopedii (godz. 13.30-17.00). Dodatkowo 27 października w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na konsultacje dietetyczne prowadzone przez Małgorzatę Jankowską, Kierownika Działu Żywienia i Dietetyki SPSK-4 w Lublinie.

Zapisy do strefy bezpłatnych badań i porad medycznych będą prowadzone na miejscu od 25 października przez organizatora – Targi Lublin S.A. Ilość miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wszystkich wydarzeń odbywających się w ramach Lubelskich Spotkań Seniorów LubSenior jest dostępny na stronie: 

http://www.lubsenior.pl/pl/133/program_wydarzen

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.