logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

W czasie trwania pandemii SARS-CoV-2 każdego dnia doświadczaliśmy ogromnej życzliwości wyrażonej wsparciem naszego Szpitala przez różne instytucje, firmy oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie, piękne gesty solidarności oraz współodpowiedzialności.
Wasze działania są dowodem na to, że RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ!

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Zapraszamy przychodnie POZ do współpracy w ramach projektu profilaktycznego z zakresu depresji poporodowej. Celem naboru jest nawiązanie współpracy z 50 placówkami POZ z terenu województw lubelskiego i podlaskiego w zakresie prowadzenia działań promocyjnych na rzecz programu oraz testów przesiewowych wśród kobiet w okresie poporodowym do roku po urodzeniu dziecka oraz udziału personelu medycznego tych placówek (głównie położnych i pielęgniarek) w szkoleniach dotyczących wczesnej identyfikacji depresji poporodowej. Działania te stanowią element wdrożenia programu polityki zdrowotnej pn. „Program w zakresie edukacji i profilaktyki depresji poporodowej”.

Nabór prowadzony jest w sposób ciągły, a podmioty zainteresowane powinny wypełnić formularz oferty (str. 8 i 9), stanowiący część załączonej dokumentacji.
Projekt profilaktyczny, który SPSK Nr 4 realizuje jako 1 z 4 podmiotów w kraju, ma na celu wzrost wykrywalności depresji poporodowej oraz zwiększenie poziomu świadomości społecznej nt. zaburzeń depresyjnych i przyczyni się do stworzenia mechanizmu skoordynowanej opieki nad kobietami w tym szczególnym dla nich okresie.
Położnym i pielęgniarkom, współpracującym w ramach projektu przysługuje dodatek miesięczny do wynagrodzenia. Kobiety zagrożone ryzkiem depresji mają zaś zagwarantowane bezpłatne konsultacje psychologiczne.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 81 72 44 801 (Katarzyna Bublewicz-Guzy).

Załącznik: Treść ogłoszenia z załącznikami

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.