logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Szpital, włączając się w obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, zaprasza 10 maja br. na „Dzień Zdrowia z Funduszami Europejskimi w SPSK Nr 4 w Lublinie”.

Spotkanie, które odbędzie się w godzinach 9.00-13.00 w hallu głównym szpitala na I piętrze adresowane jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak zmieniał się szpital dzięki wsparciu finansowemu UE i budżetu państwa. Dodatkowo będzie możliwość uzyskania informacji nt. bezpłatnego udziału w projektach dotyczących profilaktyki reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS), depresji poporodowej czy osteoporozy, które aktualnie są realizowane w SPSK Nr 4.

Osoby uskarżające się na dolegliwości reumatyczne ( w wieku 18-65 lat) będą mogły wykonać krótkie testy przesiewowe, których pozytywny wynik może sugerować wczesne RZS. Zainteresowani dowiedzą się w jaki sposób można skorzystać z bezpłatnych wizyt u specjalisty w ramach w projektu oraz będą mogli skonsultować swoje dolegliwości u reumatologa.

Z kolei na kobiety w ciąży oraz te, które niedawno urodziły dziecko (do roku po urodzeniu), jak również ich bliskich będzie czekał psycholog, udzielający porad w kontekście depresji poporodowej i umiejętności przejścia przez ten trudny dla kobiety czas. Młode mamy będą mogły wypełnić formularz ryzyka wystąpienia depresji poporodowej oraz dowiedzą się jak skorzystać z bezpłatnej pomocy w ramach projektu. Zgodnie z zasadą, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć i odnosząc się do tytułu projektu „Zdrowe kości do starości”, kobiety w wieku 50-70 lat uzyskają informacje nt. bezpłatnej diagnostyki osteoporozy.

Akcji towarzyszyć będzie możliwość wykonania pomiaru ciśnienia tętniczego, oznaczenia poziomu cukru we krwi oraz skorzystania z porad dietetyka. Na gości czekają drobne niespodzianki.

 

Zapraszamy!

 

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.