logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Dnia 24.04.2019 r. w Sali Kolumnowej Ministerstwa Zdrowia w Warszawie przy ulicy Miodowej 15 odbyła się uroczystość podpisania umów o dofinansowanie projektów w Programie Wiedza Edukacja Rozwój. Podczas uroczystości Ministerstwo Zdrowia podpisało z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 4 w Lublinie dwie umowy o dofinansowanie projektów profilaktycznych:

  1. „Zdrowe kości do starości - program profilaktyki i leczenia osteoporozy u kobiet w Makroregionie Wschodnim” - nr Umowy POWR.05.01.00-00-0009/18-00, kwota dofinansowania 865 960,00 zł

  2. „Wschodnie Centrum Profilaktyki Depresji Poporodowej” – nr Umowy POWR.05.01.00-00-0019/18-00, kwota dofinansowania 1 295 340,00 zł.

     

 Umowy ze strony Ministerstwa Zdrowia podpisał Sławomir Gadomski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia a ze strony Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie Dyrektor Naczelny dr n. med. Radosław Starownik. Dzięki środkom unijnym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 -2020 będą wdrażane przez nasz Szpital programy profilaktyczne dotyczące osteoporozy i depresji poporodowej.

Są to kolejne projekty z grupy działań profilaktycznych, które realizowane są przez Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

Głównym celem rozwoju badań przesiewowych jest poprawa zdrowia mieszkańców Polski poprzez lepszą i szybszą diagnostykę, a także przyczynianie się do wzrostu świadomości społecznej dotyczącej ważnej roli, jaką badania profilaktyczne odgrywają w zakresie prewencji wybranych schorzeń. Poprzez wspieranie finansowania projektów profilaktycznych Ministerstwo Zdrowia chce zachęcać Polaków do dbania o swoje zdrowie w każdym wieku.

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.