logo szpitala
POCZTA   logo bip

mpi   tuv2018   akredytacyja2018

Asseco BUSINESS SOLUTIONS przekazało szpitalowi specjalistyczny sprzęt medyczny

logo asseco business solutions W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie pragnę złożyć wyrazy podziękowania Szanownemu Panu Wojciechowi Barczentewiczowi Prezezowi Zarządu Asseco BUSINESS SOLUTION

Czytaj więcej-->

ZAPROSZENIE NA WEBINAR - LECZENIE GUZÓW MÓZGU SYSTEMEM TERAPII Nanotherm - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

webinar polski

webinar angielski

W związku z organizacją webinaru przez SPSK Nr4, firmę MagForce oraz fundację ALIVIA w dniu 8.06.2020 z okazji Swiatowego Dnia Guza Mózgu, dla pacjentów oraz zainteresowanych lekarzy zarówno z Polski jak i zagranicy, zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

REJESTRACJA DLA JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO     >>>>>>>>

Pomoc proste

Tele-Poradnia Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii SPSK4

Rejestracja do Poradni Onkologicznej (Tele-porady bez obecności pacjenta) pod numerem 81 72 44 350.

Zapraszamy do wirtualnego świata projektu współfinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Modernizacja i doposażenie Centrum Urazowego funkcjonującego w strukturach SPSK Nr 4 w Lublinie w celu zwiększenia dostępności i skuteczności udzielania świadczeń ratowniczych” zrealizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Projekty europejskie mają to do siebie, że nie zawsze można się do nich dostać i zobaczyć, w jaki sposób wyglądają „od środka”. Dlatego też Ministerstwo Zdrowia przygotowało wirtualne spacery po wybranych inwestycjach zrealizowanych z Funduszy Europejskich w Polsce. To wyjątkowa okazja, aby przekonać się, jak bardzo zmienia się nasze otoczenie i jedyna szansa aby zobaczyć jak wygląda takie Centrum Urazowe w Lublinie i jego nowoczesna sala operacyjna.

 

Nasz wirtualny spacer znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej. A zatem zaczynamy...

CENTRUM URAZOWE Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie

 

Więcej informacji o projekcie

 

loading...
loading...

Back to top

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.